Matematická soutěž

Od začátku října do konce dubna jsme řešili matematickou soutěž pro čtvrťáky a páťáky, rozdělenou do desíti kol. V naší třídě se umístil na prvním místě Michael Stehno se 67 body, na druhém místě se umístil Ondřej Souček se 66 body a na třetím místě  se umístil Pavel Fuxa se 64 body.

Jak hodnotili naši žáci matematickou soutěž? Pavel Fuxa: nejlehčí kolo 3, nejtěžší kolo 2, nejlehčí úkol v 1. kolo první, v 10.kole čtvrtý, celkově se umístil 11. a ve třídě 3. Laura Bohunická – nejlehčí úkol 5, nejtěžší úkol 1, celkově se umístila na 31. místě a ve třídě na 13. místě. Sára Lédlová – nejlehčí úkol 2. a 3. cvičení, nejtěžší úkol 9. kolo 2. cvičení, celkově jsem na 18. místě a ve třídě 7. Pavla Marečková – nejlehčí úkol 3, nejtěžší úkol 4, celkově na 27. místě a ve třídě 12. Klára Zavoralová – nejlehčí úkol 5, nejtěžší úkol 2, celkově na 26. místě a ve třídě na 10. Andrea Zdražilová – nejlehčí úkol 3, nejtěžší úkol 5, celkově na 27. místě a ve třídě na 13. místě. Ondřej Souček – nejlehčí úkol 1, nejtěžší úkol 3, celkově na 10. místě a ve třídě na druhém. Veronika Marečková – nejlehčí úkol 2, nejtěžší úkol 5, celkově na 12. místě a ve třídě na 4. Karolína Fustinoni – nejlehčí úkol 1, nejtěžší úkol 5, celkově na 25. místě a ve třídě na 12. místě. Adam Zíta – nejlehčí úkol 5, nejtěžší úkol 2, celkově na 34. místě a ve třídě na 14. místě. Tereza Hospodková – nejlehčí úkol 1, nejtěžší úkol v 10. kole, celkově na 26. místě a ve třídě 11. Zuzana Tatíčková – nejlehčí úkol 5, nejtěžší úkol 4, celkově 17. a ze třídy 6. Michael Stehno – nejlepší úkol 4, nejtěžší úkol 4 z druhého listu, celkově na 9. místě a ve třídě 1. Rostislav Groulík – nejlehčí kolo bylo 6, nejtěžší kolo bylo deváté, celkově na 35. místě a ve třídě na 15. Lukáš Dostálek – nejlehčí úkol 2, nejtěžší úkol 4, celkově na 23. místě a ve třídě 9. Adéla Pokrývková – nejtěžší kolo 3, nejlehčí kolo 10, celkově 15. a ve třídě na 5. místě.

Matematické soutěže nám docela šly.

Rating: 6.0/6. From 1 vote.
Please wait...
Příspěvek byl publikován v rubrice Ze školy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Matematická soutěž

  1. Ondřej Souček napsal:

    Líbilo se mi že Michal byl na 1.místě

  2. Michael Stehno napsal:

    Líbilo se mi že sem byl na 1. místě

  3. Veronika Marečková napsal:

    Líbilo se mi že nam matematické soutěže docela šly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.