Přátelství

Moje nejoblíbenější kamarádka je Eliška Keřlíková. Protože jsme se pohádali jenom jednou, a to nejlepší na tom je, že když jsme se pohádali, tak nás paní učitelka zavřela do kuchyňky, abychom si to vyříkali, a za to jí moc děkuji. I když jsme spolu byli jenom dva roky, dokázali jsme si spolu utvořit pevné pouto. Pak ale odešla do Slatiňan do školy. Myslím si, že by se k sobě měli kamarádky chovat s respektem a důvěrou. A snažit se, aby se nikdy nepohádali a když jo, tak se to snažit napravit. Protože přátelství je ta nejdůležitější věc na světě.

Tereza

Jeden z mých nejlepších přátel je můj bratr Ondřej. Ondra je můj starší bratr. Je mu dvanáct. Má rád zelenou barvu stejně jako já. Chodí na sportovní školu do Chrudimi. Jeho oblíbená počítačová hra se jmenuje FARMING SIMULÁTOR 2015 gold edition. Jeho oblíbené auto je Kadilak eldorádo. Jeho oblíbená značka kamionu je Tatra. Někdy mě provokuje, ale dá se to přežít. Bydlí se mnou v pokoji. Máme dva psy. Myslím, že jak se k sobě chováme, tak by se bratři k sobě chovat.

Adam

Moje nejlepší kámoška je Pavla Marečková. Pomáhá mi v nesnázích, doufám, že naše kamarádství vydrží až do posledního dne. Zažila jsme spolu velké srandičky a někdy i průsery. Je to moje kamaráda už od školky. Když jsme spolu, jsme kapku praštěné, ale jinak jsme v pohodě. Jako první nejlepší kámoška byla Terka Hospodková, ale teď už je Pavla. S Pájou už známe se kolem osmi let Pája je mladší než já o jeden rok. Kamarádi by si měli pomáhat, třeba ve škole, půjčovat si různé věci a pomáhat, Když má nějaký problém, tak by mu správný kamarád měl zkusit pomoct, aspoň  to zkusit. Pája pro mě znamená hodně.

Klára

Moje nejlepší kamarádka je Klárka Zavoralová. Pomůže mi všude, i když nevím. Užili jsme si spolu spoustu srandy. Ani za celou zemi bych ji nedala, aby se nepřestěhovala. Měli jsme někdy průser. A jsme troch praštěné kamarádky. Jsme nejlepší kámošky tím, že jsme praštěný. Půjdeme na stejnou školu. Známe se sedm let, budeme se znát asi ještě třináct let. A budeme pořád ty nej nej nej nej nejlepší kamarádky navždy.

                                                                                                                                                         Pavla

Můj nejlepší kamarád je můj kocour Kevin. Kevin je hodný a někdy mě trochu zlobí. Je to ještě kotě, ale protože hodně jí, je veliký. Má sametovou  srst a často se se mnou mazlí, přede a otírá se o mě. Taky ho někdy zlobím. To do mě zatne drápky nebo mě kousne. Máme se rádi , vždycky mi pomůže, když jsem smutný. Já ho za to pustím domů do tepla, když příde z výletu po okolí. jsem rád, že ho mám.

Matěj

Rating: 6.0/6. From 2 votes.
Please wait...
Příspěvek byl publikován v rubrice O čem přemýšlím. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 komentářů: Přátelství

 1. Pavlína Marečková napsal:

  Máme to hezké ale je škoda, že ho tam nemám já 😀

 2. Klára Zavoralová napsal:

  Je to pěkná. 😀

 3. Adam Zíta napsal:

  to je hezké líbí se mi to

 4. Adam Zíta napsal:

  moc hezký Verča

 5. Adam Zíta napsal:

  hezký moc Verča

 6. Adam Zíta napsal:

  to je krásý tereza

 7. Zuzana Hospodková napsal:

  krásné příběhy

 8. Zuzana Hospodková napsal:

  nádhera Kačka

 9. Kikinka napsal:

  To je dobře že si takhle pomáháte

 10. Péťa Dušánková napsal:

  Tery moc hezké, já dobře vím že jste byly velké kamarádky.

 11. To je hezky povedlo se vám to ve psaní.

 12. Tereza Zdražilová napsal:

  Máte to dokonale, vymyšlený 5. Třído.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.